Tworzenie stron i sklepów internetowych w Zamościu

Strona internetowa Wioski przygody „FRAJDA” w Bliżowie nieopodal Zamościa została wykonana przez Zamosc.biz oferującej tworzenie stron www a także sklepy internetowe e-commerce w Zamościu. Więcej informacji i kontakt znajdziecie Państwo poniżej ale tak w skrócie pozwolę sobie przedstawić krótki zakres mojej działalności.
Moją zaletą jest to, że tworzę nowoczesne strony www i bezpieczne sklepy internetowe w dobrej cenach, na które stać jest nawet początkujących przedsiębiorców z Zamościa i okolic.

Od początku działalności stawiam na rozwój Polski wschodniej ażeby firmy i producenci z naszego województwa Lubelskiego były konkurencyjne dla firm z zachodu Polski.

Coś co było nie do pomyślenia jeszcze kilkanaście lat temu dziś jest możliwe.
Internet oferuje dostęp do klientów z całej Polski oraz zagranicznych klientów.

Dlatego też oferuję tworzenie stron pod kątem rynku niemieckiego, brytyjskiego itd.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagam klientom w dotarciu do tychże rynków poprzez tworzenie wielojęzycznych stron i pozycjonowaniu ich w ich rodzimych językach.

Buduję nowoczesne, responsywne strony www, które dostosowują swój układ w zależności co do używanego urządzenia do ich przeglądania. Także czy to będzie stacjonarny PC’et, laptop, smartfon czy tablet strona wykonana przez nas będzie się dobrze wyświetlała i tu i tam.

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to wykonuję bezpieczne sklepy zabezpieczone certyfikatem SSL gwarantującym bezpieczne zakupy online.
Wykonywane przeze nmnie sklepy internetowe również są nowoczesne i mogą być rozbudowywane o wiele dodatkowych funkcji koniecznych w dzisiejszych czasach tj.: synchronizacja z porównywarkami cen, allegro, przelewy24, drukowanie nalepek i nadawanie numerów przesyłkom DPD, wspomniana już instalacja certyfikatu SSL, wybieranie paczkomatów inPost i wiele, wiele innych.

Kolejną rzeczą jaką się zajmuję jest pozycjonowanie stron. Jak to wygląda i od czego zaczynamy. Po wstępnej rozmowie dokonuję analizy strony pod kątem SEO, którą to analizę przedstawiam następnie zleceniodawcy wytykając jej błędy i piszę co należy poprawić na samej stronie.
Następnie przedstawiam dostępne techniki pozycjonowania wraz z cennikiem i po podpisaniu umowy zabieram się do dalszej pracy.